Dynóvwka 2010, pierwszy oficjalny zlot grupy VW w Dynowie

To w 2010 roku po raz pierwszy w Dynowie zorganizowano dziś popularny już zlot samochodowy Dynóvwka. Rozpoczął się on w niedzielne popołudnie i przybyło na niego ponad sto samochodów z grupy VAG. Organizację zlotu podjęła się grupa VAG-PODKARPACIE i był to ich pierwszy tego typu, oficjalny zlot samochodowy.

Audyt IFS
http://gqcert.com/certyfikat/ifs/
Profesjonalna jednostka certyfikująca.
Audyty i certyfikaty IFS.

Był to prosty zlot miłośników marki, którzy po prostu uznali, że czegoś w tej miejscowości brakuje. Audyt IFS. Jak się okazało zlot z biegiem lat zyskał na popularności, a sam pomysł tych kilku osób był naprawdę udany.

Podczas tejże imprezy w Dynowie w 2010 roku, uczestników rozpieszczała bardzo ładna pogoda i tym samym zachęciła do licznego przybycia ponad stu samochodów grupy Volkswagen. Również miejsce imprezy, jakim była Dolina Sanu, dodało niepowtarzalnego klimatu tej imprezie motoryzacyjnej. Fakt dobrej pogody przyciągnął również dużą ilość zwiedzających, co po części było dużym zaskoczeniem wydarzenia. Ludzie schodzili się w to miejsce, aby oglądać przygotowane przez miłośników samochody. Faktycznie na zlocie pojawiło się sporo bardzo ładnie przygotowanych samochodów. Lśniące felgi, jak i lakier, a także mnóstwo detali tuningowych na samochodach oraz ich specyficzne konfiguracje sprawiły, że było na czym zawiesić oko. Niektóre samochody przygotowane z pasją i z odpowiednią wiedzą tuningową, wyglądały naprawdę profesjonalnie. Na tym właśnie miał polegać ten zlot, czyli na połączeniu miłośników, którzy przy swoim samochodzie spędzają godziny, wkładając w niego całe swoje serce, jak i wiele pieniędzy wydanych na modyfikacje. Mimo iż na zlocie pojawiło się sporo starszych wiekiem samochodów, to nie można ich nazwać starymi, ponieważ większość z nich jest starannie odrestaurowana i utrzymana w wyśmienitej kondycji. W organizacji Dynóvwki pomogli oczywiście sponsorzy, jak i burmistrz miasta Dynowa, a sami organizatorzy wykazali się świetną organizacją tak dużej imprezy, którą można zaliczyć do naprawdę udanych.

Przy organizacji imprezy udało się zorganizować kilka dodatkowych atrakcji dla zwiedzających, takich jak : trampolina, wata cukrowa, czy też balony dla dzieci. Na imprezie można było również zjeść w otwartym punkcie gastronomicznym.

Oprócz pokazywania swoich samochodów na imprezie, na uczestników czekały również różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Do konkursów tych należały : konkurs na najniższe auto oraz konkurs na najładniejsze auto zlotu Dynóvwka.

Dla zwycięzców przygotowano dyplomy, puchary i upominki w postaci kosmetyków do samochodów.