Dynóvwka 2011

W Ośrodku Turystycznym “Błękitny San” w Dynowie, 11 i 12 czerwca 2011 roku odbyła się druga edycja zlotu samochodowego DynóVWka. Jest to naprawdę przepiękne miejsce, położone nad samym Sanem, w którym to pasjonaci samochodów grupy VAG co roku organizują imprezę zarówno dla samych miłośników, jak i dla osób chcących oglądać świetnie przygotowane samochody i jednocześnie dobrze się bawić. Sam zlot zaplanowany był na dwa dni i sama impreza zaczęła się już w sobotę 11 czerwca o godzinie 14:00.

Odtrucie poalkoholowe
http://www.odtruwamy.pl/
Szybko i dyskretnie, przyjeżdżamy do domu pacjenta.
Natychmiastowa ulga. Doświadczeni lekarze. Bezpłatny dojazd.

W pierwszy dzień zlotu od godziny 14:00 zaczęli zjeżdżać się goście imprezy. A czas umilała im muzyka grana przez Dj, która towarzyszyła zlotowiczom przez całą imprezę. W międzyczasie trwały zapisy na konkursy, których na imprezie nie zabrakło. Także przygotowano nagrody dla osób biorących w nich udział. Pierwszym przygotowanym konkursem dla uczestników było przeciąganie samochodu w grupie. Zmagało się z tym zadaniem kilkanaście dwuosobowych drużyn, a dla wygranych tego konkursu czekała zgrzewka zimnego piwka. Zwycięzcy konkursu swoje nagrody rozdali dziewczynom, które nazwane zostały Miss DynóVWki 2011. Wieczorem zorganizowane zostały foto sesje samochodów, a sama impreza w pierwszy dzień trwała do samego rana.

W dniu drugim, na zlocie działo się jeszcze więcej i to w ten dzień pojawiło się też najwięcej gości. Imprezowicze balowali od samego rana, natomiast o godzinie 10 nastąpiło otwarcie bram i wpuszczanie przybywających na imprezę gości. W niedzielny dzień, podczas zlotu odbyły się aż trzy konkursy dla uczestników. Konkursem pierwszym był konkurs na największą glebę. W konkursie wystartowało kilkanaście samochodów o bardzo niskim zawieszeniu i poprzez specjalistyczne pomiary wyłoniono najlepszych. Kolejne dwa konkursy zostały rozstrzygnięte już przez samych uczestników poprzez głosowanie, a należały do nich, konkurs na najładniejsze auto zlotu oraz konkurs na najładniejsze felgi na zlocie DynóVWka 2011. Samochody biorące udział w tych konkursach zostały przedstawione w specjalnie przygotowanym miejscu pod zadaszeniem, a po zebraniu i podliczeniu głosów rozdano nagrody dla zwycięzców. Impreza z pewnością należała do udanych zarówno dla samych uczestników, jak i dla osób zwiedzających.

Na zlocie pojawiło się łącznie 186 samochodów, wśród których można wymienić gości z praktycznie całej polski. Na zlocie pojawiły się zarówno klasyki grupy VAG, jak i nowe samochody, jednak wszystkie samochody zgromadzone na placu były po modyfikacjach, albo też idealnie zachowane klasyki w oryginalnym stanie.